HAKKIMIZDA

Kale alüminyum olarak, Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkelerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.  Tüm üretim ihtiyaçlarını tek elde tutmayı başaran firmamız, havacılık, petrokimya, enerji, otomotiv, ARGE, inşaat ve yapı sektörlerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında hızlı ve rekabetçi fiyatlarla çözüm üretmekteyiz. Bu noktada projelerinizde; yapım aşamasından uygulama aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlere tam destek vermek en temel yapı taşımızdır.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

 

VİZYON

Kale Alüminyum, Alüminyum sektöründe ürün güvenilirliği ve sağlamlığı, işi ilk seferinde doğru yapma prensibi, ürün kalitesi ve hizmet ağı ile önder firma olup sektöründe sürekli kendisini geliştiren ve iyileştiren, ürünleri ve tasarımlarıyla örnek gösterilen ve sektörün kalite çıtasını belirleyen lider bir kuruluş olmayı kendine VİZYON edinmiştir.

MİSYON

Kale Alüminyum, üretimin her aşamasında kontrolü elde tutan, kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeyen, önce insan sağlığına ve güvenliğine önem verdiği doğrultuda üretim yapmayı amaçlayarak ülkemize ve dünyaya fayda sağlamayı kendisine MİSYON edinmiştir.